Zalety firanek

Zalety firanek

Oferta dekoracji okiennych jest obecnie bardzo szeroka. Producenci oferują nie tylko tradycyjne rozwiązania jak firany i zasłony, ale także nowoczesne rolety i żaluzje. Wielu z nas podczas aranżacji wybiera do swoich wnętrz dekorację okienną w postaci firan. Przekonajmy się dlaczego.

Producenci firan oferują bardzo szeroką ofertę – dostępne są modele gładkie, bogato zdobione lub z delikatnym wzorem. Wachlarz kolorystyczny obejmuje najczęściej odcienie – bieli oraz beżu, ewentualnie modele z kolorowymi motywami. Właśnie te kolory optycznie powiększają i rozjaśniają wnętrze. Firanki gładkie można bez problemu dopasować do wzorzystej zasłony, natomiast modele ze zdobieniem będą idealnie komponować się z jednolitą zasłoną.

Dostępne na runku firany pasują do wielu stylizacji, są wykorzystywane zarówno we wnętrzach starszych domowników, jak i młodego pokolenia. Poprawiają estetykę wnętrza, nadając mu przytulnego charakteru. Dodatkowo są ochroną przed promieniowanie słonecznym oraz zapewniają prywatność domowników chroniąc przed wzrokiem przechodniów.

Modne dekoracje okienne

Chcecie znaleźć odpowiednią dekorację do waszych okien? Sprawdźcie ofertę Atelierdeco. Oferujemy pomiar okien i montaż wybranych produktów oraz profesjonalne doradztwo. Dekoracja okien to nasza pasja.